COVID-19

В обладміністрації заявили про плани збільшити кількість ліжкомісць для хворих на COVID-19

В обладміністрації заявили про плани збільшити кількість ліжкомісць для хворих на COVID-19

У Херсоні планують збільшини кількість ліжкомісць для хворих на коронавірус. Про це сьогодні під час засідання селекторної наради розповів заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

За його словами, таке рішення обумовлене тим, що на обласний центр приходиться понад 50% лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

“Аби забезпечити якісне лікування хворих на COVID-19 жителів Херсона, планується протягом цього тижня напрацювати низку рішень, які дозволять збільшити в обласному центрі кількість ліжкомісць для хворих коронавірусом на 400-600 ліжок”, – зазначив Вадим Чабан.

Додамо, що всього по Херсонській області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та пацієнтів з підозрою становить 45,97%. Загалом у закладах охорони здоров’я, визначених для надання медичної допомоги хворим на коронавірус, розгорнуто 2164 ліжок.

Крім цього, за словами Вадима Чабана, протягом цього тижня лабораторний центр має отримати 100 тис. тест систем для проведення ПЛР-тестувань. Це дозволить збільшити кількість проведених тестів на виявлення COVID-19 до 2 тис. на добу впродовж двох місяців.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!