Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеГрошіНовини

В Олешках депутати підвищили податок на нерухомість в 20 разів

Одразу в 20 разів підвищили податок на нерухомість депутати Олешківської міськради. Відповідне рішення було прийнято на вчорашньому пленарному засіданні.

“За” проголосували 17 депутатів з 21 присутніх у сесійній залі. Підтримали підвищення податків члени фракцій “Нам тут жити”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина”, “Радикальна партія Олега Ляшка” та Євген Рищук, який є позафракційним. Свій голос “за” також віддала депутатка Валентина Свистухіна — представниця президентської політсили “Слуга народу”. Її колеги по фракції Юрій Карпухін та Вадим Гараненко проголосували “проти”.

“Наш край” та “Удар” не віддали свої голоси за підвищення податку на нерухомість. Депутат Павло Потоцьки вніс пропозицію щодо зменшення підвищення ставок, однак депутатський корпус провалив голосування за цю правку.

“Тепер місто буде розвиватися”. – заявив очільник Олешківської ОТГ Євген Рищук після голосування за проект рішення.

Варто зазначити, що на засіданнях депутатських комісій йшла мова про підвищення податку на нерухомість в 10 разів. Правда в сесійну залу на голосування винесли початковий проект рішення.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!