ПодіїХерсон

В соцмережах оприлюднили відео захоплення будівлі “Херсонкомунтранссервісу” за участю охоронців Ігоря Колихаєва

В мережі з’явилося відео сьогоднішнього ламання дверей офісу КП “Херсонкомунтранссервіс”. В цьому брав участь заступник міського голови Владислав Кондратов та співробітники приватної охоронної фірми “Продексім”, яка належить де-факто міському голові Ігорю Колихаєву.

Нагадаємо, що таким чином чиновник та молодики намагалися потрапити на комунальне підприємство для вручення Павлу Ткаченко розпорядження очільника Херсона про звільнення з посади директора “ХКТС”.

Владислав Кондратов заявив, що ДСНС відмовилося приїхати для відкриття дверей адмінбудівлі.

“Ми відкриваємо власні двері. Нашу власність. Достатньо того, що я тут?”, – запитав Кондратов у місцевого активіста Олександра Тарасова, який прибув на захист Ткаченко. Останній, додамо, раніше працював юристом “ХКТС”.

На місце була викликана поліція. Чим завершилося це дійство, невідомо. Нагадаємо, що Ігор Колихаєв призначив директором “ХКТС” Павла Макейчика, який раніше вже очолював комунальне підприємтво.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!