ГрошіХерсон

Вартість продовження будівництва херсонського мостопереходу склала 1,1 млрд гривень

Після двох провальних тендерів Департамент інфраструктури Херсонської ОДА укладе договір на продовження будівництва скандального довгобуду — мостопереходу “ХБК — проспект Сенявіна” з генпідрядником ПрАТ “Укратоменергобуд. Повідомлення про намір оприлюднено на портали державних закупівель “Prozorro”.

Чиновники застосували переговорну процедуру для укладання договору після того, як відповідні тендери відмінили двічі через недостатню кількість учасників. Пропозицію подавав лише “Укратоменергобуд”. Варто зазначити, що попри тендер, підрядник продовжував виконувати роботи на мостопереході.

Вартість продовження будівництва об’єкту склала 1,116 млрд гривень. Завершити роботи генпідрядник має до кінця 2022 року. Нагадаємо, що раніше депутат облради Юрій Одарченко заявив про конфлікт інтересів СБУ в будівництві мостопереходу. Правоохоронці підтримали зростання вартості робіт, коли в той же час вони розслідують провадження про розтрату 250 млн гривень з бюджету області.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!