Вартість продовження будівництва херсонського мостопереходу склала 1,1 млрд гривеньПісля двох провальних тендерів Департамент інфраструктури Херсонської ОДА укладе договір на продовження будівництва скандального довгобуду — мостопереходу “ХБК — проспект Сенявіна” з генпідрядником ПрАТ “Укратоменергобуд. Повідомлення про намір оприлюднено на портали державних закупівель “Prozorro”.

Чиновники застосували переговорну процедуру для укладання договору після того, як відповідні тендери відмінили двічі через недостатню кількість учасників. Пропозицію подавав лише “Укратоменергобуд”. Варто зазначити, що попри тендер, підрядник продовжував виконувати роботи на мостопереході.

Вартість продовження будівництва об’єкту склала 1,116 млрд гривень. Завершити роботи генпідрядник має до кінця 2022 року. Нагадаємо, що раніше депутат облради Юрій Одарченко заявив про конфлікт інтересів СБУ в будівництві мостопереходу. Правоохоронці підтримали зростання вартості робіт, коли в той же час вони розслідують провадження про розтрату 250 млн гривень з бюджету області.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *