ПолітикаХерсон

Відомі “кадрові плани” новообраного мера Херсона

Відомі “кадрові плани” новообраного мера Херсона

Місцеві онлайн-видання оприлюднили прізвища ймовірних заступників новообраного мера Херсона Ігоря Колихаєва.

На посаду заступника з гуманітарних питань та соцполітики очільник міста пропонує колишню заступницю голови Херсонської обладміністрації Світлану Чепігу. За фінансові питання буде відповідати екс-заступниця голови облради Оксана Рукавішнікова. Заступник з питань житлово-комунального господарства — Владислав Кондратов. Раніше він очолював Дніпровську райраду Херсона.

Наразі всі згадані особи призначені радниками міського голови. На посадах заступників їх мають затвердити депутати міськради. Однак, за інформацією журналістів, в сесійній залі досі не сформована більшість. Тому депутати не готові підтримувати пропозиції нового очільника Херсона.

Зазначимо, що Ігор Колихаєв призначив “кадрову” сесію на 11 грудня. На засіданні мають обрати секретаря міськради та склад виконавчого комітету. В оприлюдненому порядку денному проектів рішення щодо призначення заступників міського голови немає. Натомість буде винесено питання щодо звільнення заступників Миколаєнко — Ігоря Козакова та Інни Трибух у зв’язку з завершенням минулої каденції.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Один коментар

  1. Светлана Чепыга ,это та женщина, которая будет на своем месте на этой должности.Знание саоего дела порядочность и уважение к людям принесут успех для всего города.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!