Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеГрошіХерсон

Влада Херсона хоче взяти кредит на суму 300 мільйонів гривень 

300 мільйонів гривень кредиту хоче взяти влада Херсона у 2021-2022 роках. Відповідний проект рішення про здійснення місцевого запозичення до бюджету громади оприлюднено на сайті міськради. 

Як вказано у документі, договір щодо надання невідновлюваної кредитної лінії планується укласти з “Укргазбанком”. Цього року влада міста хоче запозичити 100 мільйонів гривень. Наступного 2022-го – ще 200 мільйонів гривень. Це все на строк 60 місяців під 11,5% для перших 12 місяців. Далі відсоткова ставка буде коливатися. 

В проекті рішення зазначено, що запозичені кошти будуть направлені “для фінансування видатків бюджету розвитку бюджету Херсонської міської територіальної громади на проєктування, капітальний ремонт і ремонтно-реставраційні роботи будівель, розташованих в історичній частині міста; проєктування, будівництво, реконструкцію, реставрацію та капітальний ремонт будівель, споруд та інженерних мереж комунальної власності територіальної громади; проєктування, будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів благоустрою, вулично-дорожньої мережі та дорожньої інфраструктури, систем зовнішнього освітлення вулиць міста, придбання спеціалізованої техніки”. На які саме роботи, зазначені в документі, будуть витрачені кредитні кошти, поки невідомо. 

Варто додати, що раніше міська рада придбала у лізинг 30 автобусів. Для цього було взято кредит в “Укргазбанку” на загальну суму 67,2 млн гривень на 5 років. 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!