ГоловнеПолітика

Владислав Мангер передавав кошти Катерині Гандзюк на здійснення політичної діяльності

Екс-голова Херсонської облради Владислав Мангер передавав кошти на здійснення політичної діяльності Катерини Гандзюк. Про це він заявив під час спілкування з журналістами видання “Слідство.Інфо”, які робили фільм про загиблу чиновницю Херсонської міськради. Відповідні матеріали містяться в матеріалах “справи Гандзюк”, які були злиті в мережу.

Відео відзнятого інтерв’ю до слідчих Служби безпеки України передала головна редакторка “Слідства.Інфо” Анна Бабінець. Як вказано в документі, заяву про фінансування політичної діяльності Катерини Гандзюк Мангер зробив після закінчення інтерв’ю під час так званого неформального спілкування.

За словами екс-голови облради, про труднощі з фінансуванням у Гандзюк він дізнався від тодішнього міського голови Володимира Миколаєнко на зустрічі з прокурором області. Коли саме відбувалась ця зустріч, в матеріалах кримінального провадження не зазначено. Кошти для Гандзюк передавалися через помічницю та прес-секретаря Владислава Мангера Галину Ляшевську, яка наразі працює прес-секретарем міського голови Херсона Ігоря Колихаєва. Вказано, що гроші були передані неофіційно. Тому, ймовірно Катерина Гандзюк не знала про їхнє походження.

Сума так званої допомоги на політичну діяльність склала 50 000. Щоправда в матеріалах справи не вказано, в якій саме валюті був зроблений “внесок”.

Нагадаємо, що слідство вважає Владислава Мангера замовником нападу на Катерину Гандзюк, яка на той час займала посаду в.о. керуючою справами виконкому Херсонської міськради. Наразі суд розглядає обвинувальних акт відносно нього. Також обвинуваченим по “справі Гандзюк” проходить екс-помічник депутата облради Миколи Ставицького Олексій Левін. Зараз суд перебуває на стадії вивчення доказів слідства.

Раніше вироки по цій справі отримали організатори та виконавці злочину – Сергій Торбін, Микита Грабчук, В’ячеслав Вишневський, Володимир Васянович та Віктор Горбунов.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!