ПолітикаХерсон

Володимир Миколаєнко заявив, що йому заважають правоохоронні органи

Мер Херсона намагається перекласти свої провали на правоохоронців та Президента України

Абсурдну заяву зробив міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, підтримавши звернення Асоціації міста України до Володимира Зеленського. На сайті міськради нещодавно з’явилося повідомлення під назвою “Володимир Миколаєнко підтримує позицію АМУ щодо ініціювання зустрічі з Володимиром Зеленським”

Суть цієї зустрічі проста — представники органів місцевого самоврядування просять Президента припинити перевірки дій чиновників та зупинити слідчі дії. Зокрема, приводиться цитата з відкритого листа АМУ:

“Сьогодні органи місцевого самоврядування опинилися перед низкою проблем: чисельні перевірки, обшуки правоохоронних органів фактично паралізують діяльність із забезпечення нормальної життєдіяльності громад та надання послуг жителям”.

Володимир Миколаєнко заявив, що підтримує таку заяву. Але у випадку Херсонської міськради, обшуки правоохоронних органів пов’язані з чисельними кримінальними провадженнями, які відкриті на очільників різних управлінь, департаментів та комунальних підприємств, що очолюють представники промерської більшості. Зокрема, за фактами привласнення бюджетних коштів, хабарництва тощо.

Окремим випадком є затримання на передачі хабара директора Департаменту фінансів Романа Підперигори. Справа хоч і знаходиться у суді роками, але по суті її ніхто не почав розглядати. А сприяють такому ходу подій як правоохоронці, так і адвокати чиновника, які є родичами голови Херсонського міського суду, де й розглядається кримінальне провадження.

“Ми переконані, що лише встановленням діалогу центральної та муніципальної влади, їх постійною співпрацею та координацією вдасться досягти європейського рівня якості надання послуг населенню, гарантувати права громад та громадян під час передвиборчої кампанії на місцевих виборах 2020 року, своєчасно розпочати по всій країні опалювальний сезон”, – каже Миколаєнко.

Але ось щодо опалювального сезону у Херсоні, здається, що він може не розпочатися через борги теплопостачальників, в які загнала влада та очільники підприємств. І поки Володимир Миколаєнко перекладає проблеми міста на правоохоронні органи і Президента, Херсон дедалі занепадає, що на руку нових кандидатів від різних політичних сил, які йдуть на майбутні місцеві вибори.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!