АналітикаГоловнеПолітика

Виконані обіцянки херсонських “слуг” у Верховній Раді: Павліш та Ковальов – аутсайдери

Найвідповідальнішим мажоритарником Херсонської області на сьогодні є Вікторія Вагнєр зі «Слуги народу» – вона виконала 16% обіцянок. В аутсайдерах — Олексій Ковальов та Павло Павліш. Про це повідомляє «Слово і діло».

У Вагнєр 44 обіцянки: виконала – 7 (16%), провалила – 2, в процесі виконання – 35. Депутатка виконала обіцянки домагатися запровадження обов’язкової конфіскації майна корупціонерів, скасування недоторканності народних депутатів і перезавантаження прокуратури.

Серед провалених зобов’язань Вагнєр – голосувати за законопроєкт про продаж землі, якщо будуть враховані певні правки.

13% обіцянок виконав «слуга народу» Володимир Іванов. Всього у нього 38 зобов’язань: виконав – 5, не виконав – 2, в процесі реалізації – 31. Нардеп провалила обіцянки голосувати особисто (на засіданні комітету за нього проголосувала інша людина) і домагатися впровадження незалежного аудиту якості автомобільних доріг.

Олексій Ковальов («Слуга народу»), за даними наших аналітиків, дав 41 обіцянку: виконав – 5 (12%), провалив – 3, в процесі реалізації – 33. Депутат виконав обіцянки підтримувати земельну реформу, ліквідувати «майданчики Яценка», підтримати законопроєкт «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінально-процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес». Серед невиконаних обіцянок – зареєструвати до 18 жовтня 2019-го законопроєкт про розмитнення автомобілів на єврономерах.

Читайте також: Бізнес херсонських “слуг народу”: теплиці та кримінальна справа

11% обіцянок виконав Павло Павліш. Всього у «слуги народу» 46 зобов’язань: виконав – 5 (11%), провалив – одне, в процесі реалізації – 40. Єдине, що не зміг виконати депутат – домогтися перезавантаження прокуратури.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

2 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!