Агентство нерухомості "Изумруд"
#УкраїнаПолітика

Євросоюз продовжив санкції проти Росії

Європейський союз продовжив на шість місяців термін дії санкцій проти низки громадян та організацій Росії, запроваджені через анексію Криму. Про це повідомляється на сайті Ради Європи.

“Сьогодні (10 вересня – ред.) Рада постановила продовжити санкції проти осіб, відповідальних за підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, ще на шість місяців – до 15 березня 2022 року”, – йдеться у повідомленні.

Наявні санкційні заходи передбачають обмеження на поїздки, заморожування активів і заборону на надання коштів або інших економічних ресурсів підсанкційним особам і організаціям.

“Санкції, як і раніше, будуть застосовуватися щодо 177 фізичних і 48 юридичних осіб”, –пояснили у Раді Європи.

Як нагадали в установі, антиросійські санкції, пов’язані із діями, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, вперше були запроваджені 17 березня 2014 року.

Інші обмежувальні заходи ЄС, запроваджені у відповідь на кризу в Україні, включають економічні санкції, спрямовані проти окремих секторів російської економіки, та діють до 31 січня 2022 року. Санкції Євросоюзу, запроваджені у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя та обмежені їхньою територією, діють до 23 червня 2022 року.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!