Політика

Юрій Гусєв в перший день на посаді заявив про ліквідацію “Укроборонпрому”

Юрій Гусєв в перший день на посаді заявив про ліквідацію “Укроборонпрому”

В перший день свого призначення на посаду генерального директора “Укроборонпрому” Юрій Гусєв провів прес-конференцію, на якій заявив про ліквідацію державного концерну в наступному 2021 році.

За його словами, планується створення “Оборонних систем України”, який складатиметься з холдингів, які займатимуться авіаремонтом, бронетехнікою, озброєнням та аерокосмічною діяльністю.

“Планується, що наступного року “Укроборонпром” припинить своє існування. Будуть створені нові холдингові компанії, які працюватимуть за принципами корпоративного управління, прозорості, щоб забезпечити уникнення будь-яких корупційних чи інших ризиків”

Юрій Гусєв

Гусєв зауважив, що отримав доручення від Президента Володимира Зеленського про припинення існування “Укроборонпрому” в тому вигляді, який є ще з часів створення Саламатіним, та створення корпоративної культури управління. Перші рішення щодо реформування концерну очікуються в наступні 6 місяців.

Створення “Оборонних систем України” — попередня концепція, що потребує обговорення та затвердження. Юрій Гусєв додав, що формування нового холдингу передбачає формування наглядової ради.

Нагадаємо, що Юрія Гусєва було призначено на посаду гендиректора “Укроборонпрому” сьогодні указом Володимира Зеленського.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!