Юрій Гусєв в перший день на посаді заявив про ліквідацію “Укроборонпрому”

В перший день свого призначення на посаду генерального директора “Укроборонпрому” Юрій Гусєв провів прес-конференцію, на якій заявив про ліквідацію державного концерну в наступному 2021 році.

За його словами, планується створення “Оборонних систем України”, який складатиметься з холдингів, які займатимуться авіаремонтом, бронетехнікою, озброєнням та аерокосмічною діяльністю.

“Планується, що наступного року “Укроборонпром” припинить своє існування. Будуть створені нові холдингові компанії, які працюватимуть за принципами корпоративного управління, прозорості, щоб забезпечити уникнення будь-яких корупційних чи інших ризиків”

Юрій Гусєв

Гусєв зауважив, що отримав доручення від Президента Володимира Зеленського про припинення існування “Укроборонпрому” в тому вигляді, який є ще з часів створення Саламатіним, та створення корпоративної культури управління. Перші рішення щодо реформування концерну очікуються в наступні 6 місяців.

Створення “Оборонних систем України” — попередня концепція, що потребує обговорення та затвердження. Юрій Гусєв додав, що формування нового холдингу передбачає формування наглядової ради.

Нагадаємо, що Юрія Гусєва було призначено на посаду гендиректора “Укроборонпрому” сьогодні указом Володимира Зеленського.

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *