ГрошіОбластьПодії

З обласного бюджету на проведення “Чорноморських ігор” виділили 1,6 млн гривень

Депутати Херсонської облради виділили 1,6 млн гривень на проведення фестивалю “Чорноморські ігри”, який у серпні відбудеться у Скадовську. Про це повідомляє прес-служба ради. Відповідне рішення проголосували депутати на минулій сесії.

Ще 27 травня між облдержадміністрацією, облрадою та благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд» підписано меморандум про проведення 18-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».

Тоді голова облради Олександр Самойленко зазначив, що «Чорноморські ігри» – візитівка Херсонської області і буде знайдено необхідну частку співфінансування для проведення фестивалю.

Нагадаємо, що за словами Миколи Баграєва, лише до участі у відбірковому етапі заявлено близько 1200 дітей. У фіналі будуть маленькі виконавці з усієї України, а Херсонщину представлятимуть дуже сильні виконавці одразу в трьох номінаціях.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!