Херсон

“За свій рахунок”: прес-секретарка Колихаєва прокоментувала ремонт в кабінеті та відпустку

Херсонці продовжують активно обговорювати відпустку очільника Херсона Ігоря Колихаєва та ремонт в його кабінеті, який наразі триває повним ходом.

Ситуацію прокоментувала в соцмережах прес-секретарка міського голови Галина Ляшевська (колишня прес-секретарка Владислава Мангера). За її словами, Ігор Колихаєв взяв відпустку за свій рахунок.

“Відпустку він взяв за свій рахунок на декілька днів та використовує його по справі”, – написала Ляшевська.

Якими справами наразі займається Колихаєв, невідомо. Варто зазначити, що інформацію про відпустку міського голови спочатку підтвердив офіційний сайт міськради у прес-релізі про проведення форуму “Відкритий регіон”. Але згодом слово “відпустка” було замінено авторами на “відрядження”.

Прокоментувала Галина Ляшевська й ремонт в кабінеті Ігоря Колихаєва. Вона зазначила, що очільник міста фінансує проведення робіт не за кошти бюджету, а причиною, начебто, став незадовільний стан приміщення після попередника Володимира Миколаєнко. До слова, після місцевих виборів в місцевих ЗМІ з’явилася інформація, що екс-мер вивіз з кабінету меблі та мішки з документацією.

Нагадаємо, що в мережі оприлюднили фото з ремонтом в кабінеті Ігоря Колихаєва, який триває поки він перебуває у відпустці. За інформацією місцевих виданнь, очільник Херсона перебуває закордоном.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!