КриміналПодії

Засуджений по справі Гандзюк отримав ще один вирок за масові заворушення в Олешках

Засуджений по справі Гандзюк Сергій Торбін отримав ще один вирок. Цюрупинський районний суд засудив його за масові заворушення під будівлею Олешківської райради, що сталися 4 травня 2018 року.

Тоді група учасників АТО під керуванням Торбіна та Ігоря Павловського (ще один фігурант справи Гандзюк) не пропустила до сесійної зали ради групу учасників АТО, членів ГО “ОПГ Кордон” під головуванням Олександра Цегельника. В той час на сесії райради мали розглянути питання недовіри голови райдержадміністрації Олені Кравченко-Скалозуб.

Як вказано в рішенні суду, Сергій Торбін уклав угоду зі слідством та отримав покарання у вигляді 5 років тримання під вартою. Але, з врахуванням попереднього вироку суду по справі Гандзюк, суд вирішив зарахувати новий термін арешту у раніше ухвалений вирок. Нагадаємо, що Торбіна засудили за організацію нападу на Катерину Гандзюк до позбавлення волі на 6,6 років.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!