Агентство нерухомості "Изумруд"
ПолітикаХерсон

Журналіст, паразитуючий на бюджетних коштах, балотується в депутати Херсонської міськради для власного збагачення

Людина, яка сама себе називає “журналістом-розслідувачем” Костянтин Риженко очолив список нової політичної партії “Пропозиція”, яку створив міський голова Дніпра Борис Філатов. Причому він не приховує своєї справжньої мети балотування до міськради Херсона — власне збагачення. Про це він сам пише на своєму новинному сайті.

“Я иду в городской совет, для увеличения доходов своего бизнеса, путем общего укрепления и способствованию ведения бизнеса в Херсоне. Так как доход напрямую зависит от дохода бизнеса, который приходит за услугами”.

І про це він каже відкрито! Тобто, наміри Риженка йти до влади є продовженням паратизування на бюджетних грошах. За даними відкритих джерел, саме він у 2018 році друкував так звані інформаційні бюлетені для Білозерської селищної ради за 180 тисяч гривень (5000 екземплярів. Вартість одного коштувала тоді 36 грн). Сприяв цій угоді тоді голова обладміністрації Андрій Гордєєв, у якого Риженко працював разом із Ростиславом Супруновим.

За тіньові кошти вони створили декілька новинних сайтів, де піарили чиновників, які знаходилися у керма області — самого Гордєєва, Євгена Рищука, Дмитра Бутрія, Олександра Адамчика та інших. До речі, Костянтин Риженко є діючим помічником Олександра Адамчика в обласній раді.

Черговий скандал із Риженко виник цього року в самий розпал коронавірусної пандемії, коли КП “Херсонелектротранс” під керівництвом члена “ОПЗЖ” та депутата міськради Єгора Устинова укладає угоду з “журналістом” на висвітлення діяльності комунального підприємства на суму 120 тисяч гривень. І це на фоні заяв Устинова про збитковість підприємства та мізерні кошти, які були витрачені на захист працівників та дезінфектори для нормальної роботи тролейбусів. Та й висвітлення діяльності від Риженка є нічим іншим ніж передвиборчим піаром Устинова особисто та місцевого осередку “ОПЗЖ”. Така собі агітація за кошти міського бюджету.

Не для кого не буде таємницею, що Костянтин Риженко за часи своєї “кар’єри” працював на скандально відомого Ігоря Пастуха, Володимира Сальдо, Андрія Гордєєва, “Слуг народу” та інших політиків, продаючи їм так звані абонементи — “пишу або добре, або нічого”. Останньою такою власницею абонементу стала Олена Мазур — т.в.о. заступника міського голови Херсона та депутатка міськради, яку раніше сам Риженко звинувачував у корупційних діях. Але, отримавши кошти, закрив очі на її сумнівну діяльність.

І на цьому тлі доволі сумнівно виглядають заяви про формування списку “Пропозиції” у Херсоні від Костянтина Риженко:

“Второе требование – не быть связанными с политиками: Путилов, Мангер, Булюк, Сальдо, Семенчевы и тому подобные”.

За цими критеріями не підпадає й сам Риженко. Тож, яку пропозицію херсонцям робить “Пропозиція”? “Нові обличчя” під сумнівною обгорткою? Чи це хід інших політсил для окозамилювання електорату?

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!