ГрошіХерсон

Звільнений директор КП “Херсонкомунтранссервіс” придбав квартиру за 615 тисяч гривень

Звільнений директор КП “Херсонкомунтранссервіс” Павло Ткаченко подав до Національного агентства з питань запобігання корупції дві декларації — за минулий 2020 рік та півтора місяці 2021 року (перед звільненням).

Перше, що кидається в очі — придбання квартири у жовтні 2020-го в Херсоні. Площа — 64,1 кв.м., а вартість склала 615 тисяч гривень. Тут варто зазначити, що Ткаченко мав про зміни в майновому стані повідомити про своє придбання, але цього не зробив.

У 2020 році зарплата Павла Ткаченка на посаді директора “ХКТС” склала 316 тисяч гривень. Дохід дружини — лише 55 тисяч грн. Готівкою Ткаченко зберігає 500 доларів. Порівнюючи декларацію за 2019 рік, ці збереження зменшилися на 300 доларів. Тобто, Ткаченко витратив лише близько 8400 гривень. Судячи з декларації, половину вартості квартири оплатив батько директора комунального підприємства, давши в борг 10 тисяч євро.

Нагадаємо, що Павла Ткаченко звільнено з посади директора “Херсонкомунтранссервісу” 12 лютого розпорядженням міського голови Ігоря Колихаєва. Вчора вакантну посаду зайняв Павло Макейчик, який вже очолював “ХКТС”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!