ГрошіНовиниХерсон

Звільнений заступник міського голови Херсона за рік заробив більше 800 тисяч гривень

Відомі статки звільненого заступника міського голови Херсона з питань ЖКГ та екс-голови Дніпровської райради Херсона Владислава Кондратова. Як вказано у декларації, оприлюдненій в реєстрі Нацагентства з питань запобігання корупції, за минулий рік чиновник заробив більше 800 тисяч гривень.

775,5 тисяч гривень — зарплата Кондратова на посаді голови Дніпровської райради. Ще майже 39 тисяч він отримав у Херсонській міськраді. 18 тисяч гривень — це проценти, отримані від вкладу в Ощадбанкі, де вже екс-чиновник зберігає кошти.

У декларації зазначено, що в банку Владислав Кондратов зберігає 230 тисяч гривень та 10 тисяч доларів. Також є й декларація “перед звільненням”, де зазначено, що зарплата заступника міського голови Херсона за 2 місяці цього року склала майже 103,5 тисячі гривень. Або більше 50 тисяч на місяць. Додамо, що Кондратов є власником половини будинку в Комишанах та користується будинком у Зеленівці. У власності колишнього заступника Колихаєва є дві автівки — Hyundai Accent 2011 року випуску та Toyota Corolla Verso 2002 року.

Нагадаємо, що Владислава Кондратова було звільнено з посади заступника міського голови рішенням сесії Херсонської міськради. Заяву про звільнення він написав за власним бажанням. Причиною став конфлікт з Ігорем Колихаєвим, який розгорівся навколо перевірки ремонтів ліфтового обладнання. Наразі місце заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства є екс-директор КП “Херсонтеплоенерго” Володимир Пепель. Сам Ігор Колихаєв пояснив звільнення Кондратова тим, що він сам визнав свою неспроможність перебувати на посаді. 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!