Агентство нерухомості "Изумруд"
ГрошіНовиниОбласть

Звільнений заступник Рищука отримував майже 40 тисяч гривень щомісяця з бюджету Олешок 

Звільнений заступник міського голови Олешок з питань житлово-комунального господарства Сергій Єложенко отримував близько 40 тисяч гривень зарплати щомісяця. Про це стало відомо з його декларації “перед звільненням”. 

З 1 січня по 24 вересня цього року колишній заступник Рищука отримав загалом 325 250 гривень. Окрім цього Єложенко задекларував майже 136 тисяч гривень пенсії. 

Нагадаємо, що раніше Сергія Єложенко звільнили з посади депутати Олешківської міськради. З крісла заступника міського голови він пішов за власним бажанням. За інформацією місцевих ЗМІ, звільнення чиновника пов’язано з корупцією. Наші джерела в Олешківській міськради цю інформацію не коментують.

Варто нагадати, що очільник Олешківської громади Євген Рищук потрапив у скандал, який пов’язаний з його зарплатою, доплатами та преміями. За серпень він отримав загалом більше 100 тисяч гривень. І це після того, як Рищук заявив місцевим мешканцям, що відміна святкування Дня міста пов’язана з відсутністю коштів в бюджету громади. 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!